‏יום רביעי ‏19 ‏ספטמבר ‏2018
המישלמה
 
יפו TV קהילה
 
הודעות משטרת ישראל
 
פורטל יפו  קהילת יפו  מכבי יפו מול מורשה
מכבי יפו מול מורשה
תיקו למכבי יפו במחזור ה-22
 מאת: ערן כהן אמין
‏יום שני ‏02 ‏מרץ ‏2015.
שתף |
 
מכבי קביליו יפו 1 - מורשה 1
מחזור 22

צפו בתקציר המשחק בוידאו:( צילום: שלמה ורסנו)
יש להפעיל רמקולים וללחוץ על החץ

סרט המלחמה של יפו נמשך ובענק. אם לאחר הניצחון על אזור לפני שלושה שבועות נדמה היה שיפו יצאה לדרך חדשה , הגיע המחזור הקודם וטרף את הקלפים. יפו לא מנצחת. התחתית מתקרבת והופ שוב משחק על החיים בשכונת התקווה. 

סיקור המשחק - מחצית ראשונה
מורשה רמת השרון המשתפרת הודיעה לפני המשחק כי היא מגיעה ללא פחד ומקווה לצאת כשבידה 3 הנקודות שאולי יהיו שוות בסיום העונה הישארות בליגה א' דרום. שחקניו של אלי מחפוד נראו דרוכים מאד לפני פתיחת המשחק , כך גם הספסל והאוהדים ביציע. חשיבות המשחק היתה ברורה לכולם. 

ההזדמנות הראשונה במשחק הייתה שייכת דווקא לאורחים. טעות של שבו הובילה את מורשה למתפרצת שהסתיימה עם כדור במשקוף של טובלי, מזל גדול ליפו. 
בדקה ה  - 14 מצב גדול ליפו. התקפה מעולה מסתיימת במסירה של חליפה למלכה שמחמיץ ממצב כיבוש וודאי, כמה חבל. 
שחקני יפו הציגה משחק לחימה חסר פשרות, היו ראשונים לכל כדור והיו עדיפים על יריבתם. טובלי כמעט שלא עמד במבחן ומה שהיה חסר זה שער אחד שיצדיק את היתרון בשדה. 

בדקה ה- 35 זה קרה. כדור מעולה של ניסים אליהו מצד ימין לצד שמאל מצא את חליפה ברחבה , החלוץ הנהדר של יפו שלח פצצה לרשת וקבע 1-0 חשוב ליפו.
יפו נישאה על גלי העידוד של הקהל וכמעט הכפילה את יתרונה כעבור 2 דקות. ניסים אליהו מתנהל עם הכדור בימין , חותך למרכז ומ -18 מטרים שולח טיל למשקוף.

סיקור המשחק - מחצית שניה
המחצית השנייה לא הייתה שונה בהרבה מהראשונה. יפו יוזמת יותר יפו טובה יותר. דור מלכה נשלח פעמיים למצבים מצוינים ברחבה אך לא היה חד ופספס את ההזדמנויות. בדקה ה- 58 שער שלו נפסל בטענת נבדל מוצדקת אך יפו בהחלט הייתה ראויה לשער השני. 
ניסים אליהו שלח את מלכה שוב בדקה ה- 65 אך החלוץ החמיץ. אליהו ניסה כוחו פעמיים בבעיטות ממרחק ( 62 ו 71 ) אך מצא את שוער מורשה מוכן. 

חליפה בדקה ה- 73 עושה מהלך גדול בשמאל אך ההרמה שלו לא מוצאת שחקן יפואי. בדקה ה- 77 זוכה יפו בבעיטה חופשית מעמדה נוחה במיוחד אך אליהו לא מוצא את המסגרת.  ואז יפו החלה להתגונן. שחקני יפו החלו לסגת לאחור והזמינו התקפות. 

מורשה לא הגיעה למצבים ממשיים אך רוב המשחק בדקות הסיום שוחק בחלק מגרשה של יפו. שחקני יפו הרחיקו כדורים בהיסטריה , העניקו קרנות חינם ליריב ולא החזיקו בכדור. החיסרון במנהיג שיקח אחריות ויארגן את השורות זעק לשמיים. 
אלי מחפוד בחר להכניס את אביב עזריה במקומו של מלכה ואבי צבאג שיכל לעזור מאד בסיטואציה שנותרה חזר לספסל.

 3 קרנות 2 בעיטות חופשיות הסתיימו בלא כלום אלא שבדקה ה- 94 הרחיק שחקן יפו את הכדור לחוץ שלא לצורך. שחקני מורשה נכנסו לרחבה והחוץ הארוך פגע בעדן גנדלר האורח ונכנס לרשת , 1-1 בשכונת התקווה. 
על אף משחק טוב, ראוי ואחראי ברוב שלביו יוצאת יפו עם נקודה אחת בלבד ומחזירה את מורשה לחיים. חמור כך היא מסבכת עצמה בקרבות התחתית ונדמה כי היא תימצא בקרבות אלו עד לרגע האחרון.
 
ביום שישי תתארח יפו בשעריים לקרב קשה. את העידוד שואבת יפו מהיכולת שהשתפרה בשבועות האחרונים. הרגל המסיימת היא הבעיה הגדולה כרגע וכולנו מקווים ששחקני ההתקפה יגלו מעט יותר ריכוז ויהפכו את השליטה במשחק לכדורים ברשת.
 
שישי 13:45 מגרש שעריים , היידה בי היידה בו היידה מכבי יפו!

תגיות:   מכבי יפו   מכבי קביליו יפו   ספורט ביפו   כדורגל ביפו   קהילה ביפו  

תגובות  לכתבה זו 0 תגובות  
תגובה לכתבה
שלחו כתבה
הדפסת כתבה
אצטדיון בלומפילד ישופץ בעלות של כ-190 מיליון ש"ח
מ.יפו מול כ.קאסם
מכבי קביליו יפו 0- מ.ס כפר קאסם 1
    
כתבה תמונה             

לחצו על התאריך וקבלו את אירועי היום

? ? ? ? ? ? ?
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10
11
12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
             
מתאריך עד תאריך
אביב ואילת
חיים פור, סחנה דרוויש, (24/06/2017)
שני מועדים שונים לאותו סיור
דורית שטרן, תל אביב, (03/05/2017)
מחזור שני עירוני ז סיים ב1059
בתיה א.comמיר ( אלשך), cbat yam, (18/03/2017)
הצטרפות למקהלה
גילי חורב, יפו, (13/03/2017)
נקיון
לורט שימנוביץ, יפו, (27/12/2016)
יפו
Bebo kobo, (20/11/2016)
שלום!
......, ......., (16/11/2016)
תיקון כתיב
יניב כהן, (01/11/2016)
רוצים לברך מישהו מיפו?
למסור אהבה?
איחולים מהלב?
כנסו ושלחו ממש כאן.
פורטל יפו
26.6.17 היי האם השנה יש קיטנות ?
עליזה
מזל טוב לעידו ומאשה על המעבר לדירה החדשה!
מישהו
לשני ומייד
מיקי אתה המיץ של הזבל וצריך להעיף אותך מיפו
מישהי
האם יש קייטנה השנה בבני ברית ???
ע
עד מתי תמשך ההפקרות של רכבים שלא חונים בצורות חוקיות ביפו ובפרט ברחוב יפת למה איו אכיפה למה לא רואים פיקוח עירוני אוכף את החוק במיוחד מרחוב הבעל שם טוב ועד רחוב ארליך ? למשל לאחרונה נפתח מינ סופר ביפת 190 נהגים פורקים מהרכב חונים בצורה מסכנת ואין פיקוח... לבדוק אלו חנויות ללא רשיון עסק ולסגור. גם בשדרות ירודלים מדרום לצפון לא תמצא פרח כי הפ מפחדים...
מיקי
עד מתי תמשך ההפקרות של רכבים שלא חונים בצורות חוקיות ביפו ובפרט ברחוב יפת למה איו אכיפה למה לא רואים פיקוח עירוני אוכף את החוק במיוחד מרחוב הבעל שם טוב ועד רחוב ארליך ? למשל לאחרונה נפתח מינ סופר ביפת 190 נהגים פורקים מהרכב חונים בצורה מסכנת ואין פיקוח... לבדוק אלו חנויות ללא רשיון עסק ולסגור. גם בשדרות ירודלים מדרום לצפון לא תמצא פרח כי הפ מפחדים...
מיקי
3
Smith
3
Smith
כתבו לנו |  תקנון האתר |  פרסמו אצלנו |  מפת אתר |  קישורים |  כתבים מובילים |