‏יום שישי ‏01 ‏יולי ‏2022
המישלמה
 
יפו TV קהילה
 
הודעות משטרת ישראל
 
פורטל יפו  קהילת יפו  ג'באלייה בעלייה
ג'באלייה בעלייה
דלתות חדשות, אינטרקום וטיפול במקלטים הם חלק מהשדרוג המתוכנן לשכונת ג'באלייה. השבוע נערך מפגש ראשון בנוכחות נציגי השכונה וחברת חלמיש
 מאת: מערכת הפורטל
‏יום שני ‏07 ‏נובמבר ‏2011. צילומים: אחמד משהראוי
משהראוי בישיבה
משהראוי בישיבה
שתף |
 
ועד שכונת ג'באלייה בראשות עבד בירו וסוהיל אדריס קיים ביום שישי ישיבה במרכז פרס לשלום, שכללה נציגים מכל הבניינים בשכונה הנקראת גם שם הגדולים: מנכ"ל חברת חלמיש גיל סער, חבר המועצה אחמד משהראוי, ענת רודיני, סטודנטים מהקליניקה המשפטית של אוניברסיטת תל אביב ובן פרי, מנהל תפעול מרכז פרס לשלום.

מטרת המפגש הייתה הכנה לקראת פרויקט שדרוג (שיפוץ) מתחם "שם הגדולים". השדרוג על פי התכניות יכלול התקנת דלתות כניסה חדשות כולל אינטרקום בכל שמונת הבניינים במתחם, טיפול בכל ארונות החשמל בכניסות לבניינים וטיפול בכל המקלטים.

50 שקלים כל חודש
מנכ"ל חברת חלמיש שבאחריותה מספר רב של בתים בכל המתחם, הדגיש בדבריו כי החברה תהיה מוכנה להשתתף בעלויות השדרוג של המתחם, אם עיריית תל אביב יפו והמשלמה יהיו מוכנים להשתתף בפרויקט. המנכ"ל התנה את השתתפותו בכך שהוועד יחל בפרויקט גבייה מסודרת של דמי ועד חודשיים מכל דייר.

עבד בירו, יו"ד הוועד, הדגיש כי באחרונה החל הוועד להתארגן לקראת פרויקט רישום הוועד בכל המוסדות הרשמיים. בירו ציין כי הוועד בחר בימים אלה נציג מכל בניין, כך שתהיה נציגות לכל 56 המשפחות המתגוררות בכל שמונת הבניינים במתחם. "החלטנו לסדר את שכונתנו ולהפוך אותה לשכונה לדוגמה. אני קורא לכל התושבים לשתף פעולה איתנו למען ילדינו. חשוב שכל דייר ודייר ישלם בזמן אחת לחודש 50 שקל דמי ועד".
"החלטנו לסדר את שכונתנו ולהפוך אותה לשכונה לדוגמה. אני קורא לכל התושבים לשתף פעולה איתנו למען ילדינו. חשוב שכל דייר ודייר ישלם בזמן אחת לחודש 50 שקל דמי ועד"

בירו ביקש להודות למשלמה ליפו ולחברת חלמיש על העזרה שנתנו עד כה, אולם ציין שחשוב כי שניהם ימשיכו לשתף פעולה ולתמוך בשכונה, כולל קיום הבטחות מהעבר הלא רחוק להשקיע בשיפוץ ובחידוש הכניסות למתחם.

ליווי אקדמי
חבר המועצה משהראוי הדגיש בדבריו את חשיבות העובדה שהוועד פועל זה שנים בהתנדבות, אולם ככל שהוא יתארגן מקצועית ויערוך בחירות דמוקרטיות באסיפה שתכלול את כל הדיירים במרכז פרס, כך יהיה אפשר להשיג הכרה רשמית והרבה מאוד תמיכה מהרבה מאוד גופים עירוניים ועמותות שלא יחסכו בעזרה. 

משהראוי ציין לטובה התארגנות דומה יוצאת מהכלל במתחם יהודה הימית ליד מסעדת אבו חסן, שם התושבים התארגנו לבד ובימים אלה הם מסיימים על חשבונם לשדרג באופן פרטי את שכונתם. שדרוג זה כלל ריצוף שטחים ענקיים בעלויות של עשרות אלפי שקלים באבני אקרשטיין, נטיעת עצים, סימון מקומות חנייה מסודרים והצבת שערים חשמליים בכניסות למתחם.

ענת רודיני הבטיחה בשם הקליניקה המשפטית של אוניברסיטת תל אביב ללוות את הפרויקט לכל אורך הדרך ולתת ליווי מקצועי וחסות לכל התהליך. רודיני הדגישה כי הקליניקה מלווה את הוועד זה שנים ומקיימת איתם דיאלוג ושיתוף פעולה רצוף.

תגיות:   שכונות ביפו   חברת חלמיש   קהילה ביפו   דיור ביפו  

תגובות  לכתבה זו 2 תגובות  
תגובה לכתבה
שלחו כתבה
הדפסת כתבה
 1.  הגיע הזמן (לת)
ג'ואן, (08/11/2011)
 2.  שנו את השם
דוד, (08/11/2011)
רכבת קלה ביפו
החלו עבודות הרכבת הקלה בדרום העיר
קרית חינוך יפו
שבוע הספר בבית הספר היסודי "קרית חינוך יפו"
    
כתבה תמונה             

לחצו על התאריך וקבלו את אירועי היום

? ? ? ? ? ? ?
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10
11
12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
             
מתאריך עד תאריך
מחזור שני עירוני ז סיים ב1059
בתיה א.comמיר ( אלשך), cbat yam, (18/03/2017)
בית הספר החדש - בי"ס שיוויוני
הורה יפואי, יפו, (27/07/2016)
מקום נפלא וקסום
איל, גבעתיים, (22/05/2016)
תאונה ביפו
יהב, יפו, (17/05/2016)
פסטיבל הונגריה ביפו
עידית, שערי תקווה, (08/05/2016)
למי מכוון הספר?
אודליה, (01/04/2016)
גמאל בובלי
סמירה , (05/05/2015)
רוכב אופניים נפצא
עדנה לוי, יפו העתיקה, (01/05/2015)
חריף כמו תמיד
יונס אוסרוף, יפו, (05/09/2014)
רוצים לברך מישהו מיפו?
למסור אהבה?
איחולים מהלב?
כנסו ושלחו ממש כאן.
פורטל יפו
הזמינו עכשיו את פנטזיה אירועים לחגיגות שלכם הכנסו לאתרנו http://www.fantasyevents.co.il/
פנטזיה אירועים
הגולים מאוד יפיםםם
עילאי
מוסרת דש לסמי אלבו ולמי שיש פרטים איך להגיע אליו אשמח מאוד.
יעל
האתר בסדר אבל אני לא אוהבת בסדר אני רוצה אתר מצויין וזה אתר ולא טוב אז לאור כך אני מבקשת לסדר את האתר כראוי בתודה שני בן.....
שני
היי מאמי, לא דיברנו מלא זמן ותכלס אני מתגעגעת! מתי אתה בא לבקר?? באמת שאני תמיד נזכרת כמה כיף היה לנו ופשוט מתגעגעת.. תקשר אליי כשאתה רואה את זה! 0548029893 בייי אהובי יום טוב 3> 3>3>
שידלוב הנסיכה :)
מירה טל היא הכתבת הכי מדהימה שלכם!!! מוכשרת ברמות!!
ליעד

אני מאחלת לכולם כואב :)
רועי יאחטייייייייייייי

אלה תמיר הית
אני מבקש שתעזרול
נואהדה אחמד
לבעלי היקר טומי מודה אני לאלוהים על כך שיש לי אותך אישתך
ויקטוריה אנגל
כתבו לנו |  תקנון האתר |  פרסמו אצלנו |  מפת אתר |  קישורים |  כתבים מובילים |