‏יום חמישי ‏04 ‏מרץ ‏2021
ניסים מזרחי
משחק מסוכן
ליקויים בטיחותיים במגרש הכדורגל של נווה גולן ביפו ג'. לפני שבועיים נחבל אחד השחקנים מבור שנפערה במרכז המגרש. בעירייה שמעו על כך לראשונה מפורטל יפו ומבטיחים לתקן
 מאת: אורה ענפי
‏יום שני ‏13 ‏יוני ‏2011. צילומים: אורה ענפי
הגדר פרוצה
הגדר פרוצה
 
בורות על המשטח
בורות על המשטח
קבוצת הכדורגל של שכונת נווה גולן ביפו ג' המורכבת בעיקר מחיילים בסדיר ובקבע, מתקשה לשחק במגרש העירוני הצמוד למתנ"ס ברחוב הבעש"ט. 

שמונה שנים הם משחקים במגרש ולפני חמש שנים הוא שופץ, אבל עדיין יש בעיות רבות. לפני שבועיים נפל אחד השחקנים אל תוך בור שנפער במרכז המגרש ושבר את ידו.

לטענתם, הברזייה שהייתה מוצבת שם לפני השיפוץ לא הוחזרה למקומה והם נאלצים להפסיק באמצע המשחק כדי לרוץ ולחפש ברז במרחק די גדול. המגרש  מוזנח, בשערים אין רשתות ולכן  הגדרות שמאחוריהם הרוסות וזיזי  הברזל  חשופים.

בנוסף, אין  במקום תאורה, שכן הכבלים שהיו מונחים מעל פני הקרקע, נגנבו. החום הגדול של הקיץ אינו מאפשר משחקים בשעות האור אלא בשעות הערב, והדבר אינו אפשרי ללא תאורה. 

מעבר  לכך, בחושך עולה הסכנה להיפגע מהגדרות הבולטים. השחקנים מתלוננים ושואלים מדוע לא מכניסים את הכבלים מתחת לאדמה כמו במקומות אחרים ולמה אין טיימר שאחראי על הדלקה וכיבוי של התאורה במגרש.

מבטיחים לטפל
ברזלים בולטים
ברזלים בולטים
איתמר אמיתי, מנהל מתחם  הספורט נווה-גולן, הופתע לשמוע מפורטל יפו על נפילת אחד השחקנים במגרש ומבטיח לבדוק את הטענות: "בנושא התאורה כבר פנינו לעירייה במטרה לגייס  את הסכום  הנדרש  להנחת כבל  תת-קרקעי, במקום זה שנגנב. לגבי החור במגרש, לא נמסר לי על כך. היום  אני הולך אישית לבדוק ומיידע בהתאם את כל הגורמים כדי להביא לפתרון מהיר של הבעיה."

גם קובי ירדני, סגן מנהל  אגף שפ"ע  (שיפור פני העיר) מבטיח לבדוק את הדברים. "לגבי הברזייה, אני אערוך בדיקה מהירה. אם תוצאות הבדיקה יראו כי יש חיבור קרוב  למים,  תוצב במקום ברזייה. בנוסף, נטפל בגדרות ונחליף אם צריך".

בנוגע לבקשה להתקין רשתות בשערים, אמר ירדני כי קיימת החלטה גורפת שלא להתקין רשתות במגרשים בעיר, משום שהן אינן מחזיקות מעמד, או שגונבים אותן. 


תגיות:   נווה גולן ביפו   יפו ג'   שכונות ביפו   כדורגל ביפו  
תגובות  לכתבה זו 0 תגובות  
תגובה לכתבה
שלחו כתבה
הדפסת כתבה
    
כתבה תמונה             

לחצו על התאריך וקבלו את אירועי היום

? ? ? ? ? ? ?
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10
11
12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
             
מתאריך עד תאריך
כתבו לנו |  תקנון האתר |  פרסמו אצלנו |  מפת אתר |  קישורים |  כתבים מובילים |